SEO katalog stránek
Reklamní systém zdarma

SEO katalog reklamního systému SeoSurf - informace


Jak přidám svou stránku do SEO katalogu?

SEO katalog je součástí bezplatného reklamního systému SeoSurf, do kterého nejprve svou stránku zaregistrujete. Pokud již máte účet vytvořen, v hlavním přehledu klikněte na název vaší stránky a následně v editaci zvolte "Do katalogu". Tím se dostanete do editace stránky v katalogu. Doplňte popis stránky a klíčová slova (doporučujeme využít maximální prostor), vyberte jednu kategorii a zadejte počet investovaných kreditů. Pro zápis do katalogu je nutné investovat minimálně 100 kreditů. Čím více kreditů investujete, tím se Vaše stránka bude zobrazovat na vyšších pozicích v katalogu, při vyhledávání a při výpisech stránek dle klíčových slov. Investovaný kredit je nevratný. Taktéž určuje typ zápisu. Nad 2 000 kreditů získáváte stříbrný zápis (bez odkazů do katalogu z klíčových slov), nebo nad 5 000 kreditů zlatý zápis (jednotlivá klíčová slova jsou zpětnými odkazy na vaše stránky). I Základní zápis, ale především Stříbrný a Zlatý zápis má nesporné výhody z hlediska SEO optimalizace a může mít příznivý vliv na Vaše stránky ve vyhledávačích Google, Seznam atd.


Co mi zápis v SEO katalogu přinese?

Stránka zapsaná v SEO katalogu získává přímé backlinky, optimalizovanou propagaci pro vyhledávače a bezplatnou propagaci v nástroji RegSurf (pokud bude mít stránka dostatek investovaného kreditu, bude zobrazována při registraci do katalogů).


Jaké stránky mohu zapsat do katalogu?

Stránky nesmí porušovat všeobecná pravidla a podmínky reklamního systému SeoSurf. Pokud bude stránka shledána závadnou, bude ze systému odstraněna bez náhrady kreditu. V případě nefunkčních či nevhodných stránek zpravidla provozovatel při odstranění vrací část investovaného kreditu s ohledem na počet prokliků.


Je zápis v katalogu časově limitován?

Zápis stránek v SEO katalogu ani v reklamním systému SeoSurf není nijak časově omezen.


Mohu editovat svou stránku v SEO katalogu?

Jistě. Postup je stejný jako při registraci do katalogu. Ve svém účtu kliknete na název stránky, pak volbou "Do katalogu" se zobrazí editační formulář. Za editaci je nutno investovat minimálně 10 kreditů. O tyto kredity bude navýšen celkový investovaný kredit ve stránce.


Chci do stránky v SEO katalogu investovat další kredit. Jak na to?

Postup je stejný jako při editaci stránky v katalogu. Ve svém účtu kliknete na název stránky, pak volbou "Do katalogu" se zobrazí editační formulář. Do pole "investovavat" zadejte počet kreditů (min. 10) a stiskněte tlačítko Uložit. Kredit bude ihned převeden z kreditní banky.


Nezobrazuje se mi správný náhled stránky

Náhledy stránek zajišťuje pro SEO katalog externí služba a jsou v desetidenních intervalech aktualizovány.Pokud ani po tomto období nedojde k nápravě, zkontrolujte správnost URL adresy Vaší stránky zda nedochází k redirectu, popřípadě nás kontaktujte.