Jak získat zdarma zpětné odkazy

Návod a informace k zízkání zpětných odkazů - backlinků pro Vaše stránky zdarma.

Výměna odkazů


Ve článku o zvýšení návštěvnosti stránek jsme si ve zkratce vysvětlili důležitost zpětných odkazů a vliv na hodnocení stránek a jejich pozici ve vyhledávačich. Kromě snadné registrace stránek do stovek katalogů pomocí bezplatného nástroje RegSurf, který je součástí reklamního systému SeoSurf, můžeme využít i výměnu odkazů s tématicky podobnými stránkami. Vzhledem k tomu, že při výměně má zájem i druhá strana o kvalitní hodnocení Vaší stránky, doporučujeme nejprve registrovat stránky do katalogů, získat tak určité hodnocení a prestiž, a teprve pak se věnovat výměně odkazů.Ideální tvar zpětného odkazu - backlinku


Při tvorbě zpětných odkazů se doporučujeme řídit těmito zásadami:


  • Odkaz by měl vést z tématicky podobně zaměřené stránky (to může být důležitější než počet odkazů)

  • Odkazující stránka by měla mít stejné nebo lepší hodnocení (PageRank, S-Rank) než Vaše stránka

  • Text odkazu a title text (u graf. odkazů alt text) by měl obsahovat klíčová slova (tedy slovní spojení, na které by měl vyhledávač vaši stránku zobrazit, je obsaženo v nadpisech a obsahu Vaší stránky)

  • Neodkazujte vzájemně na stránky. Reciproční odkazy nemají také příliš velkou váhu, proto se spíše vyvarujte navzájem prolinkovaným stránkám. Ideální linkbuilding odkazuje tzv. trojvýměnou, tak aby stránky nebo domény neodkazovaly vzájemně na sebe. Pokud vlastníte více než 3 weby, vyplatí se Vám přebudovat zpětné odkazy podle tohoto pravidla. Příklad: 1.WEB -> 2.WEB -> 3.WEB -> 1.WEB (obrázek níže)

  • Nekupujte zpětné odkazy ani je neprodávejte!

  • Zpětné odkazy pomocí javascriptu nebo s atributem rel="nofollow" Vám nebudou předávat hodnocení!

  • Zpětný odkaz z obsahu má zpravidla vyšší váhu než odkaz z patičky stránky. Roboti hodnotí taktéž text kolem odkazů, pokud je tématicky shodný, mohou mu přidat větší váhu než z nějakého panelu sponzorských odkazů a ikonek.

  • Stránka s odkazem by neměla obsahovat více než 60 dalších externích odkazůTrojvýměna odkazů


Nástroj pro získání odkazů zdarma


Pokud hledáte jednoduchý způsob pro získání zpětných odkazů, můžete využít online nástroj odkazujeme.cz.
POSTUP: Vložte svůj web, vygenerujte kód pro Vaše stránky (HTML nebo PHP) a umístěte jej na Vaši stránku s odkazy (z hlavní stránky musí na tuto stránku vést také odkaz).
Po ověření umístění je Váš web zařazen do katalogu a získáváte první odkaz. Další odkazy získáváte v momentě, kdy se do systému registruje webmaster přes vaši stránku - systém to pozná a přidělí mu nově vytvořený kód, v němž se Váš web posouvá na pozici 2, stává se odkazem. Každý další web se v tomto kódu posouvá o pozici níže, původní poslední je odstraněn.


Kdykoliv se do systému registruje další webmaster přes stránku kde je váš web na pozici 2 (registrace přes Váš web), odkaz na Váš web se v kódu tohoto webmastera posune na pozici 3, atd...až do pozice 7. Vývoj počtu získaných odkazů může být velice zajímavý.Modelový příklad:
Sám získate 5 webmasterů – máte 5 zpětných odkazů na Váš web na pozici 2
Každý z těchto 5 webmasterů získá také 5 webmasterů – máte 25 zpětných odkazů na Váš web na pozici 3
Každý z těchto 25 webmasterů získá také 5 webmasterů – máte 125 odkazů zpětných odkazů na Váš web na pozici 4
Každý z těchto 125 webmasterů získá 5 webmasterů – máte 625 odkazů na pozici 5
Každý z těchto 625 webmasterů získá 5 webmasterů – máte 3125 odkazů na pozici 6
Každý z těchto 3125 webmasterů získá 5 webmasterů – máte 15625 odkazů na pozici 7
Sečtením těchto čísel se dostaneme ke konečnému číslu 19 525 odkazů!

Modelový příklad jen naznačuje, jak obrovského množství zpětných odkazů lze dosáhnout při registraci do tohoto systému.


Reklama pro zvýšení návštěvnosti stránky zdarma

Propagujte zdarma své stránky v reklamním systému pro zvýšení návštěvnosti stránek. Registrujte eshop, firmu, web či blog. Obsahuje SEO nástroje pro zlepšení pozic ve vyhledávačích zdarma.

Seznam katalogů podle hodnocení

Top katalog je seznam hodnocených katalogů stránek a odkazů pro registraci stránek. Obsahuje nástroje pro automatickou a poloautomatickou registraci stránek do katalogů a vyhledávačů.

Internetová reklama a propagace firem na internetu. Svěřte se do rukou odborníků.

Reklama na internetu bez obav z výsledků. Propagace firem pomocí produktů bannerovými kampaněmi. Komerční sdělení na iDNES. PR články pro lepší SEO. Seo optimalizace webových stránek pro lepší dohledání. Svěřte svou kampaň do rukou odborníků.

Internetový reklamní agent pro kterého nic není nemožné

Internetová reklama se zásahem velkého počtu uživatelů - všech! Hledáte na Seznamu, Najisto, Google a jinde? Můžete být i první na Seznamu, Jde to! Ale lepší je být vidět všude. Reklama na internetu, to je reklama od reklamního agenta Ilji! Vykoušeno, funkční a se zásahem. Internetová reklama, kdo ji má, podniká, kdo ji nemá, jako by nebyl.

Reklamní agenti a reklamní agentury z České republiky

Reklamní agentura a reklamní agenti, Ti nejlepší z celé České republiky na jednom místě. Každý Vám pomůže ve svém oboru. Reklama pro firmy i pro jednotlivce. Reklamní předměty a dárky, internetová reklama, tisk, rádio, outdoor, plakáty, mediální reklama. Služby pro malé firmy i pro velké korporace. Vybere si každý.

Internetový obchod, E shop AAAobchod

Internetové nákupní centrum. Tisíce položek, kvalitní podpora, nadstandartní služby.

Ponorná čerpadla ALFApumpy

ALFApumpy - ponorná čerpadla a domácí vodárny od českého výrobce. Katalog ponorna-cerpadla.cz obsahuje vibrační čerpadla Ruche, tlaková čerpadla, kalová čerpadla. Domácí vodárny se samonosávacím čerpadlem, tlakové nádoby nebo systémy vodáren bez zásobníku pro vibrační čerpadla.
Odkazy zdarma - chci se taky přidat!